MAIL  |  FILR  |  SAB  |  FOTO  |  ROZVRH  |  EDUPAGE

sk   hu    

SPŠ stavebná

O škole

Stredná priemyselná škola stavebná v Hurbanove už vyše 35 rokov otvára svoje dvere absolventom základných škôl s vyučovacím jazykom slovenským a maďarským v malebnom mestečku na juhu Slovenska, ležiacom medzi Komárnom a Novými Zámkami. Počtom cca 260 žiakov denného štúdia a vďaka skvelej školskej klíme predstavuje školu rodinného typu.


Ďalšie odkazy


Darujte nám 2% z Vašej dane

Náš zriaďovateľ

Aktuality

Okresné kolo olympiády v anglickom jazyku - Az angol nyelvi olimpia járási fordulója

Publikované:

Polovica januára zvyčajne patrí jazykovým olympiádam. V nich si merajú sily študenti, ktorí vynikajú v písomnom aj ústnom prejave a pre ktorých sú cudzie jazyky nielen vyučovacím predmetom, ale aj koníčkom a vášňou. Dňa 20. januára 2023 sa uskutočnilo okresné kolo olympiády v anglickom jazyku, do ktorého postúpila zo školského kola naša žiačka Dóra Nagy zo 4. A triedy. Naša žiačka súťažila v kategórii 2D a dosiahla vynikajúce 2 miesto. Okresná olympiáda sa uskutočnila na Gymnáziu v Komárne. Víťazke blahoželáme.

A január szokásosan a nyelvi olimpiák hónapja. Azok a tanulók, akik számára a nyelv nemcsak egy tantárgy, hanem hobbi is, összemérik tudásukat írásban és szóban is. 2023. január 20-án rendezték meg az angol nyelvi olimpia járási fordulóját. Diákunk, Nagy Dóra a IV. A osztályból, sikeresen vette az iskolai forduló akadályait, így ő képviselhette iskolánkat a járási fordulóban. A 2D kategóriában 2. helyen végzett. Az olimpia járási fordulójára Komáromban, a gimnáziumban került sor . Gratulálunk a győztesnek!

Kalendár udalostí

SPŠS - ÉKI na Facebooku
Oznamy / Dôležité!
Kontakty

Škola:

Konkolyho 8
94701 Hurbanovo
Tel: 0915-720-646
035-760 2507

Školský internát:

A. Fesztyho 3021/3
94701 Hurbanovo
Tel: 035-760 2166

© 2022 SPŠ stavebná - Építőipari Szakközépiskola, Konkolyho 8, Hurbanovo  |  Kontakt