MAIL  |  FILR  |  SAB  |  FOTO  |  ROZVRH  |  EDUPAGE

sk   hu    

SPŠ stavebná

O škole

Stredná priemyselná škola stavebná v Hurbanove už vyše 35 rokov otvára svoje dvere absolventom základných škôl s vyučovacím jazykom slovenským a maďarským v malebnom mestečku na juhu Slovenska, ležiacom medzi Komárnom a Novými Zámkami. Počtom cca 260 žiakov denného štúdia a vďaka skvelej školskej klíme predstavuje školu rodinného typu.


Ďalšie odkazy


Darujte nám 2% z Vašej dane

Náš zriaďovateľ

Aktuality

Návšteva divadla Jókaiho v Komárne / Színházlátogatás Komáromban

Publikované:

Triedy s vyučovacím jazykom maďarským navštívili Jókaiho divadlo v Komárne, kde si pozreli tragikomédiu Istvána Örkényho „Tóték“. Práve v deň predstavenia oslávila svoje narodeniny herečka Xénia Molnár, ktorú naši žiaci poctili kyticou a spoločne zaspievali pieseň „Boldog születésnapot“. Nielen pani herečka ale celá sála bola dojatá. Žiaci a sprevádzajúci pedagógovia si odniesli fantastický zážitok. Ďakujeme.

Az iskolánk magyar tannyelvű osztályi a Komáromi Jókai színházban tettek látogatást, ahol Örkény István „Tóték“ című tragikomédiáját tekintették meg. Az előadás napján ünnepelte születésnapját Molnár Xénia színésznő, akit diákjaink virágcsokorral köszöntöttek és együtt énekelték a „Boldog születésnapot” című dalt. Nem csak a színésznő hatódott meg, hanem egyúttal minden jelenlévő. Fantasztikus élményben részesülhettek diákjaink és a kísérő tanárok. Köszönjük.

Kalendár udalostí

SPŠS - ÉKI na Facebooku
Oznamy / Dôležité!
Kontakty

Škola:

Konkolyho 8
94701 Hurbanovo
Tel: 0915-720-646
035-760 2507

Školský internát:

A. Fesztyho 3021/3
94701 Hurbanovo
Tel: 035-760 2166

© 2022 SPŠ stavebná - Építőipari Szakközépiskola, Konkolyho 8, Hurbanovo  |  Kontakt