MAIL  |  FILR  |  SAB  |  FOTO  |  ROZVRH  |  EDUPAGE

sk   hu    

SPŠ stavebná

O škole

Stredná priemyselná škola stavebná v Hurbanove už vyše 38 rokov otvára svoje dvere absolventom základných škôl s vyučovacím jazykom slovenským a maďarským v malebnom mestečku na juhu Slovenska, ležiacom medzi Komárnom a Novými Zámkami. Počtom cca 280 žiakov denného štúdia a vďaka skvelej školskej klíme predstavuje školu rodinného typu.


Ďalšie odkazy


Darujte nám 2% z Vašej dane

Náš zriaďovateľ

Aktuality

Lotyšsko 2022 / Lettország 2022

Publikované:

Lotyšsko 2022

ERASMUS+, STRATEGICKÉ PARTNERSTVÁ MEDZI ŠKOLAMI

Témou tejto vzdelávacej aktivity boli organické potraviny a ich zastúpenie pri zostavovaní zdravého jedálneho lístka, ako aj ich blahodarný účinok na zdravie človeka. Ďalšou súčasťou aktivity bolo spoznávanie lotyšskej kultúry a spôsobu života ľudí v pobaltskej republike. Žiaci navštívili množstvo kultúrnych pamiatok v hlavnom meste Riga, kde sa mohli inšpirovať krásnou architektúrou, vychutnali si tradičnú večeru v hradnej reštaurácii podľa dobových zvyklostí, prešli sa aj po pobreží Baltského mora a užili si prechádzku v Národnom parku v Kemeri.

Lettország 2022

ERASMUS+, ISKOLÁK KÖZÖTTI STRATÉGIAI PARTNERSÉGEK

Az oktatási tevékenység témája a szerves élelmiszerek és azok alkalmazása az egészséges menü összeállításában, valamint az emberi egészségre gyakorolt jótékony hatásuk volt. A tevékenység másik része a lett kultúra és a balti emberek életmódjának megismerése volt. A diákok a fővárosban, Rigában számos kulturális műemléket látogattak meg, ahol megtekinthették a gyönyörű építészeti stílusokat, elfogyasztottak egy hagyományos vacsorát a kastélyétteremben a régi szokásoknak megfelelően, sétálhattak a Balti-tenger partján és élvezhették Kemeri Nemzeti Park őszi szépségeit.

SPŠS - ÉKI na Facebooku
Oznamy / Dôležité!
Kontakty

Škola:

Konkolyho 8
94701 Hurbanovo
Tel: 0915-720-646
035-760 2507

Školský internát:

A. Fesztyho 3021/3
94701 Hurbanovo
Tel: 035-760 2166

© 2022 SPŠ stavebná - Építőipari Szakközépiskola, Konkolyho 8, Hurbanovo  |  Kontakt