MAIL  |  FILR  |  SAB  |  FOTO  |  ROZVRH  |  EDUPAGE

sk   hu    

SPŠ stavebná

O škole

Stredná priemyselná škola stavebná v Hurbanove už vyše 35 rokov otvára svoje dvere absolventom základných škôl s vyučovacím jazykom slovenským a maďarským v malebnom mestečku na juhu Slovenska, ležiacom medzi Komárnom a Novými Zámkami. Počtom cca 260 žiakov denného štúdia a vďaka skvelej školskej klíme predstavuje školu rodinného typu.


Ďalšie odkazy


Darujte nám 2% z Vašej dane

Náš zriaďovateľ

Aktuality

Anglické divadlo - Last Wish / Angol színház - Last Wish

Publikované:

Ako si môžu aj naši žiaci zlepšiť angličtinu? Napríklad návštevou divadelnej hry v anglickom jazyku. Naše vyučovanie v utorok 28. februára 2023 spestrili a obohatili herci, ktorí k nám prišli s činoherným predstavením Last Wish (Posledné želanie). Príbeh v slovenčine a v angličtine mal hlbokú myšlienku, lásku, vynikajúce herecké výkony, dynamickú a zaujímavú scénografiu a super hovorovú angličtinu. Naši žiaci a učitelia zhodnotili podujatie ako veľmi prínosné, zábavné a poučné. Ďakujeme hercom a Divadelnému centru z Martina a už teraz sa tešíme na ich ďalšie predstavenia.


Hogyan tudják diákjaink angol tudásukat fejleszteni? Például egy angol nyelvű színdarab megtekintésével. A tanítási órákat 2023. február 28-án a Last Wish (Utolsó kívánság) színdarab tette izgalmasabbá. Az angol és szlovák nyelvű történet mély mondanivalót közvetített a diákok számára. A színészek játéka kitűnő volt. A diákok és a tanárok egyaránt pozitívan értékelték az előadást, melynek rendkívül nagy előnye az volt, hogy a hétköznapokban beszélt angol nyelvet használták. Köszönjük szépen a színészeknek, és már előre örülünk a következő előadásnuknak!

Kalendár udalostí

SPŠS - ÉKI na Facebooku
Oznamy / Dôležité!
Kontakty

Škola:

Konkolyho 8
94701 Hurbanovo
Tel: 0915-720-646
035-760 2507

Školský internát:

A. Fesztyho 3021/3
94701 Hurbanovo
Tel: 035-760 2166

© 2022 SPŠ stavebná - Építőipari Szakközépiskola, Konkolyho 8, Hurbanovo  |  Kontakt