MAIL  |  FILR  |  SAB  |  FOTO  |  ROZVRH  |  EDUPAGE

sk   hu    

SPŠ stavebná

O škole

Stredná priemyselná škola stavebná v Hurbanove už vyše 35 rokov otvára svoje dvere absolventom základných škôl s vyučovacím jazykom slovenským a maďarským v malebnom mestečku na juhu Slovenska, ležiacom medzi Komárnom a Novými Zámkami. Počtom cca 260 žiakov denného štúdia a vďaka skvelej školskej klíme predstavuje školu rodinného typu.


Ďalšie odkazy


Darujte nám 2% z Vašej dane

Náš zriaďovateľ

Aktuality

Publikované:

Gratulujeme všetkým vyznamenaným žiakom školy a prajeme im hlavne pevné zdravie, krásne letné prázdniny a úspešnú prípravu na nasledujúci – dúfajúc už riadny školský rok bez koronavírusu.

Gratulálunk a kitűntetett tanulóknak és kívánunk mindenkinek elsősorban jó egészséget, erőt, kitartást, kellemes nyári vakációt, jó pihenést és feltöltődést ...

Publikované: | Kategória:

Gratulujeme Matúšovi Záhumenskému, žiakovi IV.A triedy, ktorý svojím projektom YHTEYS obhájil zvláštne ocenenie v celoštátnom kole stavbárskej súťaže VELUX, ktorá je vyhlásená pod záštitou Štátneho inštitútu odborného vzdelávania. Predmetom súťaže bolo vypracovanie štúdie rodinného domu, kde denné svetlo a prísun čerstvého vzduchu prichádza do objektu ...

Publikované:

Žiacka školská rada v spolupráci s neziskovou organizáciou Staviteľ pozýva všetkých žiakov a učiteľov školy na tradičný „DEŇ ZDRAVEJ ŠKOLY“ - Rozhýbme školu, ktorý sa uskutoční dňa 24. júna 2021 (štvrtok) v areáli školy so začiatkom o 8:00 hod. na športovom ihrisku pri telocvični.

Az iskolai diáktanács a Staviteľ nonprofit szervezettel együttműködve ...

Publikované:

„A už je to tu, toľko sme sa jej báli, záverečná. A už je to tu, koľko sme pred ňou stáli, záverečná.“

Dúfame, že aj žiaci budúcich ročníkov získajú pre našu školu toľko úspechov, ako lúčiaci sa žiaci. Budete nám veľmi chýbať.

„Az élet szólít, menni kell, de válni oly nehéz, a küszöbről a vén diák még egyszer visszanéz. Sok kedves emlék ...

SPŠS - ÉKI na Facebooku
Oznamy / Dôležité!
Kontakty

Škola:

Konkolyho 8
94701 Hurbanovo
Tel: 0915-720-646
035-760 2507

Školský internát:

A. Fesztyho 3021/3
94701 Hurbanovo
Tel: 035-760 2166

© 2021 SPŠ stavebná - Építőipari Szakközépiskola, Konkolyho 8, Hurbanovo  |  Kontakt