MAIL  |  FILR  |  SAB  |  FOTO  |  ÓRAREND  |  EDUPAGE

sk   hu    

Érettségi vizsga a 2023/2024- es tanévben
  • Évkönyv
  • Špecifikácie testov EČ a PFIČ MS v školskom roku 2023/2024


    Szakkörök
    Image
    Szakkörök időpontjai

    ISIC igazolvány
    Tanulóink igényelhetik az ISIC/EURO<26 chippel ellátott diákigazolványt (www.studentskypreukaz.sk). Az igazolvány több funkciója van. Többek közt:

    Diákparlament

    Videogaléria
    Prečo práve na stavebnú do Hurbanova?

    Prečo práve na stavebnú do Hurbanova?

    Technické vybavenie našej školy - Az iskola felszereltsége

    Technické vybavenie našej školy - Az iskola felszereltsége

    2017-Szemtol-szemben-Kalacska Erzsebet

    2017-Szemtol-szemben-Kalacska Erzsebet

    Szénássy család az Ordódy kúria megmentője Bagotán

    Szénássy család az Ordódy kúria megmentője Bagotán

    Legere 2018 - Nyitra

    Legere 2018 - Nyitra

    XXX. Konkoly – Thege Miklós matematikaverseny

    XXX. Konkoly – Thege Miklós matematikaverseny

    Legere Irodalmi Verseny - Arany János életműve

    Legere Irodalmi Verseny - Arany János életműve

    2017-Deň študentov-imatrikulácia

    2017-Deň študentov-imatrikulácia

    2017-Diáknap-avatás

    2017-Diáknap-avatás

    Predstavenie školy - TV Nitrička

    Predstavenie školy - TV Nitrička

    2015 I.B avatása

    2015 I.B avatása

    2015 - Imatrikulácia I.A

    2015 - Imatrikulácia I.A

    2014 - avatás I.B

    2014 - avatás I.B

    2014 - Predstavenie školy

    2014 - Predstavenie školy

    2014 - Az iskola bemutatása

    2014 - Az iskola bemutatása

    Imatrikulácia 1A

    Imatrikulácia 1A

    Juventus - 2013-Roadshow Modermý učiteľ

    Juventus - 2013-Roadshow Modermý učiteľ

    Az iskola bemutatása

    Az iskola bemutatása

    Predstavenie školy

    Predstavenie školy

    2013-Roadshow Modermý učiteľ v Hurbanove

    2013-Roadshow Modermý učiteľ v Hurbanove

    Majstrovstvá ŠI vo futbale dievčat - zápas II.ročník-III.ročník

    Majstrovstvá ŠI vo futbale dievčat - zápas II.ročník-III.ročník

    Majstrovstvá ŠI vo futbale dievčat - zápas I.ročník-III.ročník

    Majstrovstvá ŠI vo futbale dievčat - zápas I.ročník-III.ročník

    Majstrovstvá ŠI vo futbale dievčat - zápas I.ročník - II.ročník

    Majstrovstvá ŠI vo futbale dievčat - zápas I.ročník - II.ročník

    Futbalový zápas IV.VS-1.roč. - IV.VS-3.roč.

    Futbalový zápas IV.VS-1.roč. - IV.VS-3.roč.

    Futbalový zápas III.VS - IV.VS-1.roč.

    Futbalový zápas III.VS - IV.VS-1.roč.

    Futbalový zápas II.VS - IV.VS-1.roč.

    Futbalový zápas II.VS - IV.VS-1.roč.

    Futbalový zápas II.VS - III.VS

    Futbalový zápas II.VS - III.VS

    2013-IntriBand-IMA

    2013-IntriBand-IMA

    2013 - avatás 1.B

    2013 - avatás 1.B

    2013 - imatrikulácia 1.A

    2013 - imatrikulácia 1.A

    2012 - I.B avatása

    2012 - I.B avatása

    2012 Intri-Band

    2012 Intri-Band

    2012 - I.C avatása

    2012 - I.C avatása

    2012 imaktrikulácia IA

    2012 imaktrikulácia IA

    Film o skole HU

    Film o skole HU

    Film o škole

    Film o škole

    Tanečná škola 2012 - trailer

    Tanečná škola 2012 - trailer

    Sútaž - Tanečná škola 2012

    Sútaž - Tanečná škola 2012

    Avatás - 1.C (2010)

    Avatás - 1.C (2010)

    Avatás - 1.B (2010)

    Avatás - 1.B (2010)

    Imatrikulácia - 1A (2010)

    Imatrikulácia - 1A (2010)

    Prečo práve na stavebnú do Hurbanova?

    Prečo práve na stavebnú do Hurbanova?

    Technické vybavenie našej školy - Az iskola felszereltsége

    Technické vybavenie našej školy - Az iskola felszereltsége

    2017-Szemtol-szemben-Kalacska Erzsebet

    Szénássy család az Ordódy kúria megmentője Bagotán

    Szénássy család az Ordódy kúria megmentője Bagotán

    Legere 2018 - Nyitra

    Legere 2018 - Nyitra

    XXX. Konkoly – Thege Miklós matematikaverseny

    XXX. Konkoly – Thege Miklós matematikaverseny az Ógyallai Szakközépiskolában

    Legere Irodalmi Verseny - Arany János életműve

    Arany János életműve állt az idei Legere Irodalmi Verseny középpontjában Nyitrán
    2017.12.18.

    2017-Deň študentov-imatrikulácia

    15. november 2017 - Deň študentov a imatrukulacia pevákov na SPŠ stavebnej v Hurbanove

    2017-Diáknap-avatás

    2017-Diáknap és az elsősök avatása

    Predstavenie školy - TV Nitrička

    Predstavenie SPŠ stavebnej v Hurbanove - TV Nitrička - 2016

    2015 I.B avatása

    2015. november 25 - az I.B osztály avatása az ógyallai Építőipari Szakközépiskolán

    2015 - Imatrikulácia I.A

    Imatrikulácia I.A triedy dňa 25.11.2015

    2014 - avatás I.B

    2014 - avatás I.B

    2014 - Predstavenie školy

    SPŠ stavebná Hurbanovo - predstavenie školy

    2014 - Az iskola bemutatása

    SPŠ stavebná Hurbanovo, iskolánk bemutatása

    Imatrikulácia 1A

    2014 Imatrikulácia 1A

    Juventus - 2013-Roadshow Modermý učiteľ

    Reportáž z akcie Roadshow Modermý učiteľ 2013 - Hurbanovo pre školský časopis Juventus

    Az iskola bemutatása

    ÉKI Ógyalla - az iskola bemutatása
    SPŠ stavebná - predstavenie školy

    Predstavenie školy

    SPŠ stavebná Hurbanovo - predstavenie školy a možností štúdia

    2013-Roadshow Modermý učiteľ v Hurbanove

    Roadshow modermý učiteľ v Hurbanove - TV Carisma

    Majstrovstvá ŠI vo futbale dievčat - zápas II.ročník-III.ročník

    Majstrovstvá ŠI vo futbale dievčat - zápas II.ročník-III.ročník

    Majstrovstvá ŠI vo futbale dievčat - zápas I.ročník-III.ročník

    Majstrovstvá ŠI vo futbale dievčat - zápas I.ročník-III.ročník

    Majstrovstvá ŠI vo futbale dievčat - zápas I.ročník - II.ročník

    Majstrovstvá ŠI vo futbale dievčat - zápas I.ročník - II.ročník

    Futbalový zápas IV.VS-1.roč. - IV.VS-3.roč.

    Majstrovstvá ŠI vo futbale chlapcov 2013-2014

    Futbalový zápas III.VS - IV.VS-1.roč.

    Majstrovstvá ŠI vo futbale chlapcov 2013-2014

    Futbalový zápas II.VS - IV.VS-1.roč.

    Majstrovstvá ŠI vo futbale chlapcov 2013-2014

    Futbalový zápas II.VS - III.VS

    Majstrovstvá ŠI vo futbale chlapcov 2013-2014

    2013-IntriBand-IMA

    2013-IntriBand-IMA

    2013 - avatás 1.B

    2013. november 21 - az I.B osztály avatása az ógyallai Építőipari Szakközépiskolán

    2013 - imatrikulácia 1.A

    2013 - imatrikulácia 1.A

    2012 - I.B avatása

    november 2012 - az I.B osztály avatása az ógyallai Építőipari Szakközépiskolán

    2012 Intri-Band

    Vystúpenie hudobnej skupiny Intri-Band pracujúcej v školsom internáte pri SPŠ stavebnej v Hurbanove - november 2012

    2012 - I.C avatása

    november 2012 - az I.C osztály avatása az ógyallai Építőipari Szakközépiskolán

    2012 imaktrikulácia IA

    Tradičný program imatrikulácie študentov prvých ročníkov. Na scéne je trieda: I.A.
    November 2012

    Film o skole HU

    AZ ISKOLA DIÁKSZEMMEL elnevezésű versenyen diákunk Kiss Adrián videóflvételével első díjat nyert 2012. június 13.-án.

    Film o škole

    Súťažná práca - Adrián Kiss: Moja škola

    Tanečná škola 2012 - trailer

    Tanečná škola 2012 - trailer

    Sútaž - Tanečná škola 2012

    Sútaž - Tanečná škola 2012:
    Žiaci z hodiny stavebníctva odbehnú zatancovať si po škole: chodba, dvor, telocvičňa - veď tancovať sa dá všade..., ale samozrejme sa nezabudbú vrátiť na hodinu.

    Avatás - 1.C (2010)

    2010. november 16 - Imatrikulácia 1.C Hurbanovo
    1.C
    osztály avatása

    Avatás - 1.B (2010)

    2010. november 16 - Imatrikulácia 1.B Hurbanovo
    1.B osztály avatása

    Imatrikulácia - 1A (2010)

    2010. november 16 - Imatrikulácia 1.A Hurbanovo


    Az iskola végzősei
    1988-89
    1988-1989

    4.A

    Baroková Dana
    Bíróová Beáta
    Červenáková Ľudmila
    Čurgali Anton
    Dikácz Róbert
    Farkaš Peter
    Garaiová Adriana
    Horniak Gabriel
    Hrabovská Iveta
    Hlušková Andrea
    Kmeťo Ján
    Kyjaneková Alena
    Látečka Ján
    Miku Peter
    Némethová Aurélia
    Polák Dušan
    Szép Tomáš
    Szalaiová Angelika
    Šťugel Zsolt
    Tadanajová Alžbeta
    Kinczerová Adriana
    Toma Peter
    Tóth Róbert
    Uzsáková Priska
    Zima Václav
    Paulíková Monik

    4.B

    Bódis Renáta
    Busnyák Éva
    Écsi Beáta
    Féllinger György
    Fülöp Andrea
    Galambos Ottó
    Göbölös Anita
    Gutai György
    Havran Éva
    Jasztrabszky Zsófia
    Kamenár Katalin
    Kocsis Marian
    Kósa Norbert
    Kürti Andrea
    Lancz Attila
    Lőrincz Erika
    Markolt Éva
    Nagy Katalin
    Plauter Tibor
    Pomozi Zoltán
    Rompf Róbert
    Simonics Richárd
    Szedlák Ildikó
    Szekeres Ferenc
    Szikonya Katalin
    Tóth Szilárd
    Varjú Lajos
    Kovács Beáta

    4.C

    Alföldi Attila
    Baják Béla
    Balogh Júlia
    Csánó István
    Čerňánsky Tímea
    Galambos Zsolt
    Gróf Barnabás
    Hajdú László
    Jakócs Károly
    Juhos László
    Kecskés László
    Molnár Renáta
    Mikóczi Albert
    Oláh Andrea
    Pethő György
    Pintér Tamás
    Szabados Diana
    Szabó Zsuzsa
    Szalay Éva
    Szép Attila
    Schweiger Erzsébet
    Takács Éva
    Takács Sarolta
    Tárnok Mária
    Varga Ilona
    Viderman Judit
    Zsemlye János
    Domonkos Szilvia
    Bus Róbert

    1989-90
    1989-1990

    4.A

    Viktória Bacigálová
    Monika Böjtöšová
    Eva Botošová
    Roland Farkaš
    Darina Garaiová
    Rastislav Hajdák
    Jozef Hipp
    Andrea Horváthová
    Roland Horváth
    Veronika Janíčková
    Peter Kardhordó
    Igor Klačko
    Aneta Koničeková
    Monika Kováčová
    Regina Kubincová
    Adriana Kupecká
    Norbert Lazar
    Dagmar Mandáková
    Janette Mojzešová
    Tibor Nagy
    Eva Nosianová
    Peter Pásztor
    Adriana Paulíková
    Eva Podhorná
    Gabriel Procházka
    Robert Remeň
    Roman Šabjan
    Mária Šagátová
    Andrea Virágová
    Katarína Zelenáková
    Róbert Rusňák

    4.B

    Balogh Atilla
    Bognár Györgyi
    Bucsek Krisztína
    Dombay Róbert
    Cifra Gyöngyi
    Dukony Zsolt
    Erős Tímea
    Fehér Zsuzsanna
    Horváth Lívia
    Kicsindy Irén
    Kovács Szabolcs
    Mészáros Katalin
    Nagy Ferenc
    Németh László
    Petrík Ágota
    Seregi László
    Szvitek Mónika
    Szabó Gábor
    Szabó Péter
    Szeifert István
    Szvetkó Roland
    Tonka Imre
    Tóth Andrea
    Zahradnicsek Norbert
    Kovács Éva

    4.C

    Bazsó Géza
    Bozsenyik György
    Červenka Beatrix
    Endrédi Emília
    Farkas Angelika
    Horváth László
    Kázmér Andrea
    Kovács Ildikó
    Lengyel Tibor
    Nagy Tamáš
    Posvancz Róbert
    Štrbka Anikó
    Szabó József
    Szabó Zsolt
    Szabó Marianna
    Szarka János
    Szombath Éva
    Takács Andrea
    Takács Hajnalka
    Vajlik Zsolt
    Vendégh Andrea
    Zsigárcsik Alajos

    1990-91
    1990-1991

    4.A

    Bábin Ľ.
    Barčiak L.
    Bátorová D.
    Čajková J.
    Cseri T.
    Kajanová A.
    Kapacska L.
    Kecskés P.
    Kincer P.
    Kozmanová D.
    Kucmerová A.
    Laczová M.
    Mátyusová R.
    Mážárová B.
    Mériová K.
    Mészáros T.
    Mituchová A.
    Moravčík M.
    Moravcsík M.
    Pavlíková J.
    Rušňáková M.
    Száková I.
    Szokolová S.
    Šuláková K.
    Takáč I.
    Tamaškovič J.
    Tóth P.
    Uhrin D.
    Vanyová R.

    4.B

    Ajvazi A.
    Balogh I.
    Cifra R.
    Čerňansky L.
    Csikós L.
    Décsi K.
    Farkas L.
    Félix B.
    Grédi A.
    Horváth R.
    Kendi N.
    Lakatos I.
    Lelkes L.
    Magyarics G.
    Marosi E.
    Martonosi I.
    Miklós T.
    Molnár Cs.
    Nagy I.
    Nagy L.
    Poldauf R.
    Pupkai J.
    Sárkány Z.
    Sméja I.
    Süli B.
    Sütő R.
    Skrován R.
    Vasi A.

    4.C

    Baráth P.
    Beke P.
    Benedek G.
    Brath E.
    Danics Sz.
    Dobai I.
    Fekete Sz.
    Hanzsér L.
    Hóka Zs.
    Holecz R.
    Horváth A.
    Horváth H.
    Rusznyákné Kovács J.
    Laszab Zs.
    Makata G.
    Mácsik S.
    Máron A.
    Mészáros M.
    Mikle A.
    Molnár M.
    Nagy K.
    Orbán I.
    Pék E.
    Pšenák M.
    Szablocs K.
    Szabó A.
    Szabó M.
    Váradi M.
    Zelinka Sz.
    Kuriš Sz.

    1991-92
    1991-1992

    4.A

    Balková Zuzana
    Bezák Juraj
    Döme Alexandra
    Engelová Eva
    Havlitusz Štefan
    Holczerová Shirley
    Hrabašová Doris
    Hrala Milan
    Hulkó Roland
    Igrényiová Erika
    Juhászová Ildikó
    Lakatos Péter
    Lábská Ingrid
    Marczellová Edit
    Mácsai Marián
    Moravčík Richárd
    Pačikovský Michal
    Pálinkás Vojtech
    Pinkeová Erika
    Poláková Veronika
    Radvanszká Katarína
    Šafranko Miroslav
    Šmunči Patrik
    Šodorová L´ubica
    Szapu Tomáš
    Szávellová Tünde
    Tóth Roman
    Tóthová Silvia
    Tvarusková Alica
    Uzolová Ildikó
    Uzsák Ondrej
    Vatter Igor

    4.B

    Alföldy József
    Balaskó Andrea
    Balázs Krisztián
    Belák Péter
    Bertalan Tünde
    Bugris Tamás
    Csere Richárd
    Debnár Katalin
    Domonkos Noémi
    Dunay Andrea
    Füle József
    Gál Szilvia
    Gőgh Ödön
    Juhász Nóra
    Kmetyo László
    Kollár Mária
    Liptai Tibor
    Máhr Klára
    Meszlényi Szilvia
    Mihály Erzsébet
    Miklós Iveta
    Molnár Katalin
    Németh Anikó
    Németh Ottó
    Novák Mária
    Panyik Gyöngyi
    Petrovits Tibor
    Radosicky Tamás
    Szabó Erika
    Szabó Péter
    Tóth Andrea
    Zsigrai Roland

    4.C

    Baráth Lajos
    Bolla Krisztína
    Bucsek Nóra
    Cselétka Róbert
    Csirik Zsolt
    Durmik Andrea
    Gaál Zsuzsanna
    Kardos Erika
    Kartali Ferenc
    Kiripolský Szilvia
    Kiss Erzsébet
    Levický Artúr
    Margit Katalin
    Modrovics Richárd
    Néveri Krisztína
    Olajos Zsuzsanna
    Orbán Mónika
    Petes Marianna
    Piski László
    Polák Attila
    Szabad Zoltán
    Szőcs Mária
    Takács Sándor
    Takács Valéria
    Tóth Péter
    Tyukos Róbert
    Varga Mária
    Vida Lídia
    Zsigrai Beáta

    1992-93
    1992-1993

    4.A

    Bachorecová Denisa
    Baková Henrieta
    Beniková Jana
    Brezansky Dušan
    Czina Tibor
    Fabulova Katarína
    Feketeová Marcela
    Garai Miroslav
    Gyimesiova Andrea
    Habara Vladimír
    Hamran Roman
    Harisová Katarína
    Hasznos Miroslav
    Jakicova Adriana
    Kollar Marian
    Kovács Zsolt
    Križan Marián
    Kučerova Angelika
    Losonci Jaroslav
    Molnárová Denisa
    Murcinová Renata
    Pecar Jozef
    Pinkeová Silvia
    Pollak Zoltán
    Rákócziová Diana
    Romaniková Nora
    Seregiová Miroslava
    Volf René

    4.B

    Agh Mária
    Bakulár Éva
    Ballai Szilvia
    Barta Ivett
    Bodri Marian
    Décsi Anikó
    Erős Attila
    Fehér Attila
    Fejes Olivér
    Fekete Judit
    Fülöp Dániel
    Fülöpp László
    Gyepes Zsuzsanna
    Haris Teréz
    Jastrabsky Ilona
    Kopják Péter
    Krizsan Markéta
    Lucza Zoltán
    Molnár Anikó
    Németh Judit
    Nyitrai Norbert
    Pastorek József
    Pácer Richárd
    Prosek Péter
    Simon Krisztián
    Smidt Tamás
    Szabados Andrea
    Szabó Anett
    Vadkerti Marianna
    Varga Mónika
    Viola Erika
    Zalka Lóránt

    4.C

    Balažkó Mária
    Berta Erika
    Borsányi Ivett
    Czakó László
    Csinger Laura
    Füssi Ilona
    Gál Szilveszter
    Góra Zoltán
    Kormos Attila
    Lukovics Rozália
    Madarász Zsolt
    Mangult Henrik
    Mészáros Tímea
    Molnár Anikó
    Molnár Erzsébet
    Molnár Péter
    Nagy Robert
    Németh György
    Novák László
    Peöcz László
    Péntek Ivett
    Rákóczi Róbert
    Sebők Péter
    Szabó Zsanett
    Szabó Patrícia
    Kerekes Katalin
    Tornóci Tibor
    Tóth Renáta
    Végh Attila
    Zilizi Andrea
    Dombos Gábor
    Urbánek Krisztián
    Laky Lona

    1993-94
    1993-1994

    4.A

    Peter Balázsy
    Adrian Brat
    Lubica Černá
    Monika Dikanová
    Štefan Gregor
    Csaba Haris
    Ladislav Hegedűs
    Karin Holczerová
    Martina Hrdá
    Kristián Illés
    Miroslav Kresan
    Denisa Králiková
    Silvia Kurucová
    Marcela Machová
    Juraj Marák
    Kristián Melečki
    Andrea Mojzešová
    Norbert Nochta
    L´udovít Novotný
    Lucia Pavlíková
    Marek Petrík
    Patrik Piszton
    Alexandra Rizová
    Denisa Sláviková
    Richard Szabó
    Martin Szetei
    Andrea Tatárová
    Richard Urbanovič
    Rudolf Vrzala

    4.B

    Bajan Martina
    Bartalos Piroska
    Béládi Lívia
    Bernáth Tamás
    Domanizsa György
    Fazekas Ákos
    Futó Péter
    Győri Andrea
    Jóba Ferdinánd
    Karácsonyi Andrea
    Keszőcze Ferenc
    Király Tibor
    Mátyás Zsolt
    Merva Ákos
    Karácsonyné M. A.
    Ollári Csaba
    Ollé Vazul
    Papp Tamás
    Pasztorális Éva
    Pálfy Péter
    Presinszky Annam.
    Szalai Norbert
    Takács Angelika
    Vankó Piroska
    Végh Róbert
    Zsigó Éva

    4.C

    Bódis József
    Feszty Zoltán
    Gerendás Melinda
    Kaprinai Balázs
    Kisucky Marian
    Krojer Angelika
    Krojer Gabriella
    László Vince
    Mórocz Edit
    Nagy Zsolt
    Novote Szilvia
    Papp Ilona
    Pusztai Erika
    Rózsa Lívia
    Soós Szilvia
    Szabó Rozália
    Szabó István
    Szabó Zsolt
    Szegfű Andrea
    Takács Erzsébet
    Varga Richárd
    Vendégh Péter
    Vicsápi Mária
    Zsidek Tibor

    1994-95
    1994-1995

    4.A

    Viktor Balla
    Hedviga Borková
    Zsolt Bugány
    Karolína Brštáková
    Jozef Doležaj
    Martina Ďurčová
    Erik Gáspár
    Ján Hegedűs
    Zuzana Holešová
    Peter Hulko
    Koloman Koníček
    Katarína Marsalíková
    Roland Mézes
    Marian Muržic
    Slávka Palacková
    Kristián Slatárovič
    Roman Szapu
    Miroslava Švecová
    Marián Póč
    Ján Tadanai
    Kristian Tám
    Branislav Zahoran
    Janík Marek

    4.B

    Ajvazi Zlatko
    Horváth Melinda
    Kádek Mónika
    Kimle Ingrid
    Kurdi Szilárd
    Lancz Mário
    Németh Ingrid
    Ollári Enikő
    Oravec Attila
    Péntek István
    Pohori Tamás
    Rampaskó János
    Rontó Zsolt
    Stifner László
    Szász Ákos
    Szentiványi Tibor
    Vörös Attila
    Zsidó Csilla

    4.C

    Balkó Attila
    Balogh Péter
    Czilling Balázs
    Dudák Viktor
    Fazekas Attila
    Horváth Zoltán
    Illés Erzsébet
    Lengyel Andrea
    Lengyel Gábor
    Liptai Csaba
    Medík Renáta
    Mojzes Erik
    Mogrovics Krisztián
    Pinke Béla
    Sárközi Szimonetta
    Szenczi Tamás
    Teleky Péter
    Tóth Zsuzsa
    Vanya Patrik

    1995-96
    1995-1996

    4.A

    Beňo Viktor
    Bogár Peter
    Boldoghyová Edita
    Csonková Izabela
    Cveliharová Karolína
    Garaiová Katarína
    Gyöpös Dávid
    Gyurcseková Henrieta
    Huszárik Peter
    Kraslan Marek
    Krišková Eva
    Kukučka Peter
    Maráková Mária
    Martincová Jarmila
    Őszi Richard
    Pánis Dušan
    Pažitná Ĺubica
    Petrik Ladislav
    Santus Viliam
    Szetei Robert
    Vadkerti Zoltán
    Virághová Katarína

    4.B

    Antal Péter
    Bese Sándor
    Békefy Tamás
    Buday Emese
    Csontos Gábor
    Dócza Szilvia
    Gál Angelika
    Hatvanger Zsolt
    Horesnyík Péter
    Ilon Krisztián
    Jóba Attila
    Laky Csaba
    Markusek Henrietta
    Matička Erika
    Nagy Tímea
    Pataki Marianna
    Szabó Ferenc
    Szabó Zoltán
    Szépe Tamás
    Tóth Gábor
    Vendégh Renáta

    4.C

    Árgyusi Gábor
    Bajcsi Imre
    Baran László
    Bartek Krisztián
    Bušanský Éva
    Čanaky Ivett
    Derzsi Mónika
    Esztergályos Anett
    Fábrik Miklós
    Gaál Zoltán
    Gál Tamás
    Gál Lucia
    Juhász Zsuzsanna
    Kacz Magdaléna
    Katona Zoltán
    Körös Tamás
    Ollé Katalin
    Petrákovič Tibor
    Szabó Roland
    Szabó Veronika
    Šajtoš Alica
    Tóth Anna
    Takács Róbert
    Vanya Tamás

    1996-97
    1996-1997

    4.A

    Bičan Vladimír
    Cabadaj Štefan
    Csonková Izabela
    Hlobeňová Katarína
    Hrdá Eva
    Illés Milán
    Juhászová Katarína
    Kajan Igor
    Kečkéš Attila
    Mazúr Miroslav
    Michela Tibor
    Mojzeš Ronald
    Paulis Marian
    Poništ Daniel
    Puková Ivana
    Radošický Jozef
    Szabó Robert
    Šafránek Marian
    Vargová Ingrid
    Vargová Veronka
    Vicianová Miroslava
    Zacharides Adrián
    Žemlovičová Eva

    4.B

    Bak Anita
    Dobrí György
    Édes Andrea
    Farkas Teréz
    Farkas Ivana
    Fehérváry Edit
    Földes Csilla
    Grajszky Zoltán
    Hladky Anikó
    Juhász Renáta
    Komjáti Erika
    Molnár Mónika
    Molnár Tímea
    Nagy László
    Nagy Róbert
    Nagy Ilona
    Németh Szabolcs
    Panyik Krisztián
    Simonics Andrea
    Száraz Pál
    Szonoszlai Tamás
    Tánczos István
    Vicsápi Gabriella
    Vida Árpád
    Vincze Ildikó

    4.C

    Beke Arnold
    Benkó Antal
    Berek Gábor
    Bindics Zsolt
    Csámpai Norbert
    Erős Marianna
    Héger Attila
    Hulkó Katalain
    Keszegh Zoltán
    Kovács Péter
    Krecsmer Zoltán
    Mácsai Gábor
    Madarász Melinda
    Marosi Martina
    Mórocz Erika
    Nagy Tamás
    Nagy Erzsébet
    Németh Sofia
    Papp Ferenc
    Simon János
    Šramo Iván
    Szuh Adél
    Telekes Erika
    Varga Viktor
    Vizy Barnabás

    1997-98
    1997-1998

    4.A

    Árendáš Zoran
    Bahorec Ivan
    Baloghová Mónika
    Bardiovský Vladimír
    Beblavá Andrea
    Borková Karin
    Bugová Ženata
    Cabadová Miroslava
    Fazekaš Patrik
    Gačalová Silvia
    Guzmický Ladislav
    Hajnal Igor
    Hrozenský Marián
    Hyll Vladimír
    Jávorková Erika
    Jelenčičová Dáša
    Kesan Alexander
    Kovács Tomáš
    Kováčová Ľuboslava
    Lábska Erika
    Mézešová Tatiana
    Miko Szabolcs
    Millárik Marcel
    Mojzeš Marek
    Nagyová Silvia
    Obložinský Martin
    Obloženský Peter
    Pivodová Marcela
    Solár Stanislav
    Szabadszálási Richard
    Szabadszálásiová Silvia
    Szekeres Vincent
    Švatarák Peter
    Tóth Norbert
    Varga František
    Vargová Ingrid
    Veselka Marian

    4.B

    Bosorád Éva
    Burgel Tibor
    Czúth Lami Jenő
    Duba Emese
    Duba Renáta
    Erdélyi Mónika
    Fazekas István
    Ferenczi László
    Gacsal Péter
    Hibsky Béla
    Horváth Adrán
    Juhos Tímea
    Kántor Attila
    Kórósi György
    Kováč Kinga
    Laky Silvia
    Ordódy Márk
    Paulik Tamás
    Pintér Roland
    Tóth Monika

    4.C

    Andruškó László
    Asztalos Árpád
    Balkó Anna
    Goda Hajnalka
    Kriška Zsuzsa
    Nagy Péter
    Németh Attila
    Németh Lajos
    Pap Zoltán
    Pint István
    Sárkány Tamás
    Schmelhaus Gábor
    Szabolcs Tihamér
    Vaskó Ferenc
    Vass Annamária
    Végh Éva
    Világi Balázs
    Zemen Attila

    1998-99
    1998-1999

    4.A

    Dobrovodský Tomáš
    Kajanová Anna
    Kovačic Marian
    Mečár Marian
    Nagyová Andrea
    Pajtinka Juraj
    Pápeš Patrik
    Pollák Peter
    Pradlovská Eleonóra
    Rigóová Eva
    Severný Milan
    Szegheő Richard
    Szlama Norbert
    Šipošová Alexandra
    Štefankovičová Ildikó
    Varga Tibor
    Vödrösová Monika
    Zálešáková Lenka

    4.B

    Balogh Éva
    Benkó Lívia
    Benkovský István
    Bereczk Zsuzsa
    Bilicky Andrea
    Bottyán Judit
    Domonkos Ferenc
    Frühvald György
    Gyarmaty Szilvia
    Hodosi Vilmos
    Janetka Erika
    Kiss András
    Kósa Zoltán
    Kutak Szilveszter
    Mikuš Attila
    Molnár György
    Pavel Noémi
    Pleva Sándor
    Szabó Leontína
    Szuh Kalmán
    Zsemlye Norbert

    4.C

    Bölcskei Gergely
    Cseh Marián
    Ferencz Zoltán
    Ferenczy Gyula
    Kovács György
    Kovács Zoltán
    Kucsera István
    Lovász Richard
    Madurka Zsolt
    Rákoczi Attila
    Szládicsek György
    Šenkár Tamás
    Vajkai Norbert

    1999-00
    1999-2000

    4.A

    Bachová Jana
    Dendis Erik
    Domjánová Diana
    Esztergályos Štefan
    Halák Pavel
    Hoffer František
    Hromada Slavomír
    Markovič Marián
    Novosádek Jozef
    Pavelka Štefan
    Petrík Zoltán
    Slížová Andrea
    Vajda Dušan
    Varga Roland
    Vími Tibor
    Králiková Karin
    Krascsenics Peter

    4.B

    András Péter
    Badin Krisztína
    Baranyai Zsolt
    Csányi Adrián
    Császár Angélia
    Cseh Roman
    Ďuríček Judit
    Fitos András
    Glofák Denisza
    Görözdi iStván
    Gútai Balázs
    Kántor Ildikó
    Kimle Krisztina
    Letko Barbara
    Mészáros Zsolt
    Múcska Imre
    Nagy Tamás
    Ollé Katalin
    Pinke Gábor
    Póda Tamás
    Skuliba Kornél
    Slávik Gábor
    Szikonya Péter
    Tóth Judit
    Vajkay Ferenc
    Világi István

    4.C

    Bachorec István
    Cseh Klaudia
    Dobosi Katalin
    Fehér Tamás
    Gajdos Anita
    Gergely Marián
    Gogola Zsolt
    Husťák Magdaléna
    Chovan Peter
    Chovan József
    Chudoba Tamás
    Juhász Imre
    Klimák Krisztina
    Köböl Ferenc
    Kürti Beáta
    Nagy Lívia
    Novák Szabia
    Recska Péter
    Sárai Jenő
    Szabó Sándor
    Szakál Annamária
    Szendi Gabriella
    Teplický Péter
    Terbák Kornélia
    Vaskó Zoltán
    Záreczky Zsolt
    Bittó Béla
    Tóth Tibor

    2000-01
    2000-2001

    4.A

    Borková Erika
    Červenák Jozef
    Demáček Štefan
    Horváth Martin
    Hrušková Katarína
    Kálazi Attila
    Kolarovská Silvia
    Kovács František
    Kováč Juraj
    Kraslan Ján
    Kuczman Ladislav
    Lacho Marek
    Lachová Terézia
    Lehocký Alexander
    Matus Zoltán
    Mester Attila
    Pogáč Miroslav
    Pally Milan
    Pastorek Endre
    Paulovič Tomáš
    Szőcsová Adriána
    Szöke Peter
    Vacho Radovan
    Zachar Daniel

    4.B

    Bögi János
    Both Norbert
    Bugár Klaudia
    Csehovics Anita
    Fitos István
    Horváth Alfréd
    Jakubecz Adrián
    Janiga Szabolcs
    Kešiar Marián
    Losonsky Mónika
    Méhes Tamás
    Misák Róbert
    Modrocký Gábor
    Molnár Ferenc
    Sárkőzi Tamás
    Tompa Attila
    Török Bálint
    Varga Mónika
    Viszkocs Anikó
    Zámbó Tünde

    4.C

    Bencze Péter
    Benkó Ákos
    Benkó Mária
    Benkó Erika
    Cseh Vince
    Bostál Marian
    Feledi Éva
    Gróf László
    Gyarmaty Árpád
    Juhász István
    Matyó Melinda
    Kántor Zsuzsanna
    Károlyi Renáta
    Kispisti Csilla
    Kiss Gábor
    Kürthy Andrea
    Nyilfa Imre
    Rácz Éva
    Rajča Marianna
    Szabados Szilvia
    Szabó Tibor
    Vörös Viola

    2001-02
    2001-2002

    4.A

    Andó Juraj
    Bólyová Darina
    Czibor Norbert
    Dobrovodský Peter
    Jakab Erik
    Juhász Miroslav
    Juhász Peter
    Kollárová Andrea
    Lajzová Barbora
    Mühleová Kinga
    Neuschl Tomáš
    Pastorek Zoltán
    Provodovská Katarína
    Raczová Petra
    Ravasz Csaba
    Ščastný Kamil
    Šípka Vojtech

    4.B

    Compál Szabolcs
    Czuczor Viktor
    Domonkos Tünde
    Halász Barnabás
    Kollárovič Anita
    Kováč Norbert
    Kozma Roland
    Maczkó Marián
    Meszáros Tibor
    Motesicky Tamás
    Nagy László
    Nagy István
    Porubský Tamás
    Samu Péter
    Szevecsek Ágnes
    Takáč Angelika
    Tóth Marianna
    Varga Tamás

    4.C

    András Erik
    Bartal Ferenc
    Boncz Aneta
    Čenky Kristián
    Farkas Csaba
    Ferusz Ildikó
    Fördös Attila
    Fűri Kinga
    Gútai Tamás
    Harcsa Mónika
    Jakóczy Ferenc
    Karácsonyi Károly
    Kiss Ottó
    Kondé Róbert
    Mészáros Csaba
    Paluska Andrea
    Szamaránszky Norbert
    Tóth Gábor
    Vida Antal

    2002-03
    2002-2003

    4.A

    Baka Tomáš Bohusová Katarína Bombic Tomáš Csikeszová Sandra Danáč Gabriel Dovičovičová Martina Mikuš Marek Skalová Viktória Šalchakovová Katarína Tóth Kurucz Igor Vicenová Kristína Vojtela Ľuboš

    Triedny učitel:
    Ing. Zolán Pálinkás

    4.B

    Ág Tibor
    Bíró Lilla
    Boros Attila
    Csere István
    Fehér Linda
    Fekete Tamás
    Gavlíder István
    Horsicza Tibor
    Kántor Gyärgy
    Klimek Zoltán
    Kovács Béla
    Kováč Gergely
    Monos Zoltán
    Németh Ferenc
    Rácz László
    Ryšavý Pál
    Sebó Adrián
    Šenkár Brigitta
    Takács Dávid
    Uher Tibor
    Varga Árpád
    Varga Róbert

    Osztályfőnök:
    Mgr. Kurucz Jolán

    2003-04
    2003-2004

    4.A

    Bachorec František
    Belokostolský Zoltán
    Blaškovič František
    Danicsová Dominika
    Domonkoš Juraj
    Dóža Jakub
    Forgáč Gabriel
    France Karol
    Garai Gábor
    Geršl Pavel
    Gőghová Aneta
    Győrfalvi Vojtech
    Horváth Drahoslav
    Kuruc Mário
    Lengyel Marek
    Litavský Peter
    Machata Erik
    Marosiová Erika
    Melečkyová Annamária
    Mikovicsová Mechaela
    Richter Štefan
    Sárköziová Andrea
    Seková Zuzana
    Slivoň Tomáš
    Šemničky Radek
    Tomčík Marcel
    Vágai Patrik
    Zachar Peter

    4.B

    Bábics György
    Benyó Viktor
    Dunai Mária
    Halász Zsuzsanna
    Horváth Lajos
    Jaszkó Andrea
    Kovács Balázs
    Kovács Patrik
    Kunyik Gergely
    Maťašovský Alexander
    Molnár Tomáš
    Rabčan Renáta
    Ravasz Miklós
    Seemann László
    Schulcze Anita
    Simonics Tamáš
    Szépe Zoltán
    Tóth Rozália
    Varga Tímea
    Vass Péter
    Volner Szimonetta

    4.C

    Bitter Denisza
    Bitter Renáta
    Cibor Szilvia
    Csermák Tamás
    Erdős László
    Farkas Krisztián
    Fűri Csaba
    Göncz Róbert
    Gyarmati Katalin
    Harangozó Ferenc
    Harsányi Adrián
    Hornyák Zoltán
    Jakab Gábor
    Jenei Roland
    Kecskés Erika
    Kovács Tamás
    Major László
    Nothart Barbara
    Őry István
    Ostrozánsky Gellért
    Pasztorek Károly
    Rajcsányi Gábor
    Rana Dávid
    Sörös Renáta
    Szalay Anikó
    Vörös Anita
    Zilizi Dávid

    2004-05
    2004-2005

    4.A

    Baranová Veronika
    Bartoš Peter
    Benčík Daniel
    Bodo Tibor
    Caltík Daniel
    Juhos Tibor
    Kosztolányi Zoltán
    Laky Juraj
    Ližicová Deana
    Lovas Štefan
    Maczák Michal
    Mikita Roland
    Mitník Róbert
    Mudráková Jana
    Okoši Ivan
    Ostrožlík Peter
    Povinec Erik
    Procházka Tomáš
    Rímeš Peter
    Švec Erik
    Uňatinský Juraj
    Urbán Daniel
    Urbán Peter
    Varagya Štefan
    Vrábel Milan

    4.B

    Adamiczky Ladislav
    Állóová Kitty
    Brezovský Ladislav
    Fűriová Žaneta
    Görözdi Szilárd
    Halász Igor
    Hromada Tibor
    Juhász Norbert
    Kacz Tibor
    Kajtárová Lívia
    Kocsisová Estera
    Kopócsová Anita
    Lakatos Juraj
    Medzová Barbara
    Mikovičová Silvia
    Pusztay Gabriel
    Sárközi Ladislav
    Sümegh Tihamér
    Szabóová Katarína
    Szántó Štefan
    Szekeres Róbert
    Trenčíková Erika
    Veszelei Peter
    Zuzula Zdeno

    4.C

    Bernáthová Anikó
    Cséfalvayová Eva
    Dubai Norbert
    Gál Marcel
    Határ Kristián
    Hornyiková Lívia
    Horváth Zoltán
    Horváth Gabriel
    Ivan Patrik
    Juhosová Anikó
    Kiss Virág
    Kuruczová Gabriela
    Lőrincz Lóránt
    Lukács Balázs
    Móroczová Cecília
    Morovicsová Alžbeta
    Nagyová Andrea
    Nagyová Anita
    Sörösová Anikó
    Tóthová Enikő
    Varjú Ladislav
    Zajosová Edina

    2005-06
    2005-2006

    4.A

    Bíziková Klaudia
    Csingerová Andrea
    Četneky Tomáš
    Fercsiková Denisa
    Gábor Michal
    Ganzerová Kristína
    Györy Tomáš
    Hulkó Vojtech
    Ivanicsová Alexandra
    Katonová Miroslava
    Kollár Richard
    Mura Viktor
    Péč Jozef
    Ročkár Peter
    Tóthová Katarína
    Uňatinský Tibor
    Varga Emil

    4.B

    Bagin Attila
    Balázsová Anikó
    Balogh Tomáš
    Baranyay András
    Csóka František
    Kis Gergely
    Kóňa Pavol
    Kovácsová Eva
    Malý Zsolt
    Nagy Gábor
    Nagy Tibor
    Soóky Attila
    Tóthová Erika
    Turán György
    Vass František
    Vassová Andrea
    Vendel Tibor
    Vörös Peter

    4.C

    Bakulárová Marta
    Baranyai Csaba
    Bódisová Laura
    Csehová Annamária
    Csintalan Gergely
    Czuczor Dušan
    Nagy András
    Nagyová Anikó
    Németh István
    Ojcárová Tímea
    Ráczová Katarína
    Schulczeová Andrea
    Smatana Zoltán
    Szabó Marek
    Tóth Árpád
    Vida Norbert
    Vörös Peter
    Zerényi Tomáš

    2006-07
    2006-2007

    4.A

    Astaloš Attila
    Bugár Vojtech
    Domjánová Magdaléna
    Ďurkovič Imrich
    Flender Szabolcs
    Hráček Matej
    Krocsany Peter
    Leváková Monika
    Molnárová Lenka
    Plančík Peter
    Rigo Erik
    Richterová Veronika
    Varga Ján
    Virág Tomáš

    4.B

    Ing. Zoltán Pálinkás
    Álló Adrián
    Bácskai Erik
    Bácskai Tomáš
    Bajnóczyová Brnáková Ágnes
    Buják Peter
    Fucseková Silvia
    Knapp Róbert
    Lőrincz Bianka
    Mátéová Emőke
    Mészáros Ákos
    Mészárosová Andrea
    Molnár Balázs
    Nagy Balázs
    Németh Kornél
    Posztósová Györgyi
    Rimovský Tomáš
    Salát Ladislav
    Sánta Balázs
    Sánthová Zuzana
    Szabó Kornel
    Szénási Tamás
    Vörös Zoltán
    Wittenbergerová Katarína

    4.C

    Mgr. Kalácska Erzsébet
    Bako Zoltán
    Brunclik Alexander
    Csánó Ladislav
    Czifra Zsolt
    Guštafíková Kristína
    Hamar Erik
    Juhász Gábor
    Keszeghová Anita
    Kunová Katarína
    Leczkésiová Csilla
    Lelkesová Renáta
    Melicherová Denisa
    Mihalik Richard
    Nagy Richard
    Nagy Kristián
    Polovic Árpád
    Rédli Adrián
    Szarková Andrea
    Toncsenková Iveta
    Vinczeová Eva

    2007-08
    2007-2008

    4.A

    Baranec Richard
    Èekme Róbert
    Èierny Miroslav
    Ïurina Tomáš
    Fördös Tibor
    Hajnala Marcel
    Hamran Ján
    Kašík Martin
    Kemenczký Adam
    Kluchová Lucia
    Kuèera Milan
    Legutka Ivan
    Majer Juraj
    Néveri Gabriel
    Rottmannová Ivona
    Slama Richard
    Stevlík Alexander
    Szíjártóová Monika
    Takácsová Katarína
    Tóthová Simona

    4.B

    Balázsová Silvia
    Bratkó Viliam
    Bugárová Petra
    Décsi Dezider
    Domján Bálint
    Eššeková Enikõ
    Gódány Peter
    Hunková Mária
    Izsóf András
    Janík Csaba
    Keszan Tamás
    Kovácsová Kitti
    Kováè ¼udovít
    Kozmér Adrián
    Marczell Dezider
    Mikula Patrik
    Nagy Rita
    Nagy Tamás
    Pócs David
    Sankó Tibor
    Stefankovics Alexander
    Szabó Alexander
    Szalaiová Beáta

    4.C

    Bartiová Erika
    Bedinszky Peter
    Boros Július
    Cséfalvay Robert
    Csémy Balázs
    Duducz Zoltán
    Ecsek Szilárd
    Fábián Daniel
    Farkas Zoltán
    Fekete Robert
    Ivanics Gergely
    Kaprinaiová Kristína
    Magyarová Monika
    Németh Gejza
    Nyigri Roland
    Pavlik Tamás
    Raszgyörgyová Anita
    Seres Pavol
    ŠSafárová Kitti
    Tarnaiová Annamária
    Vasiová Kristína
    Vörös Patrik
    Žideková Renáta

    2008-09
    2008-2009

    4.A

    Bédi Tibor
    Benèík Karol
    Csontos Péter
    Dragon Pavel
    Hiroš Róbert
    Kmeo Dávid
    Kovács Tomáš
    Kovácsová Henrieta
    Krivaneková Lucia
    Mitníková Silvia
    Sirèek ¼uboš
    Tonka Zoltán
    Tóth Ján
    Varga Marián

    4.B

    Bajcsyová Alexandra
    Baloghová Eva
    Brunczvik Gergely
    Czére Katalin
    Dojèanová Noémi
    Drinóczi Tomáš
    Fodor Pavol
    Fónadová Hajnalka
    Fülöpi Dávid
    Gajerová Iveta
    Halász András
    Hölgyeová Tímea
    Horváthová Marianna
    Király Dominik
    Meixner Jozef
    Nagy Tamás
    Nagy Péter
    Nagy Zsolt
    Némethová Alexandra
    Sárközi Jozef
    Sárosfai Ádám
    Szûcsová Lilla
    Vörös Ádám

    4.C

    Baráth Attila
    Borbély Ján
    Búš Roland
    Csalaová Judita
    Csámpay Ján
    Dojèán Zoltán
    Gombík Alexander
    Hegedûsová Anikó
    Hideghéty Peter
    Horváth Peter
    Knaus Zoltán
    Kovácsová Nora
    Kulcsárová Ingrida
    Mézes Tibor
    Németh Dávid
    Országhová Linda
    Rózsová Regina
    Rózsová Hajnalka
    Slávik Benedek
    Subová Judita
    Szabó Adam
    Szomolaiová Judita
    Zubnár Tibor

    2009-10
    2009-2010

    4.A

    Balogh Lukács
    Barczi René
    Birdáèová Veronika
    Cimerman Róbert
    Csicsátka Marek
    Gódány Dávid
    Gyõriová Andrea
    Hajtman Marek
    Kanderová Renáta
    Kántor Štefan
    Koczová Nóra
    Kollárová Veronika
    Lisický Richard
    Lukács Viktor
    Makraiová Veronika
    Marcová Lenka
    Matušek Kristián
    Niko Michal
    Pastorek Mário
    Petro Richard
    Posztós Matej
    Stanèeková Veronika
    Strýèek Matej
    Turèanová Soòa
    Wittman Mário

    4.B

    Androvics András
    Baji Csaba
    Benyák Lóránt
    Czibor András
    Gódány Jozef
    Hegyi Dávid
    Chyba István
    Izsmán Vojtech
    Juhász Peter
    Kajos Péter
    Károlyiová Zuzana
    Kolláriková Tímea
    Krascsenics Mária
    Kürtiová Mónika
    Marczell Máté
    Mezzei Ottó
    Páleník Juraj
    Pralovszká Bernadeta
    Puha Gábor
    Sankó Szabolcs

    4.C

    Balogh Zsolt
    Béreš Daniel
    Csicsolová Barbara
    Énekes Balázs
    Flaškár Ladislav
    Forróová Lilla
    Grežo Zoltán
    Horváth Róbert
    Illés Peter
    Kovácsová Hajnalka
    Mészáros Ján
    Pajorová Erika
    Petrák Tibor
    Sántová Silvia
    Seres Alexander
    Somogyiová Klaudia
    Szabados Csaba
    Szibilla Róbert
    Szûcsová Klaudia
    Šafár Tomáš
    Vornyiková Monika
    Ziliziová Katarína

    2010-11
    2010-2011

    4.A

    Ballová Nika
    Becková Adriana
    Brat Benjamín
    Buják Attila
    Cápa Róbert
    Cselková Romana
    Csûriová Edina
    Hamarová Barbara
    Hatala Richard
    Hegyiová Anita
    Juhos Tomáš
    Keèkéš Branislav
    Kuti Dušan
    Markulèek Eduard
    Mészárosová Nikoleta
    Nagy Peter
    Rybárová Zuzana
    Sládeková Monika
    Sooky František
    Szabó Matúš
    Szépová Anikó
    Vida Patrik
    Vrábel Mário
    Zacharová Katarína

    4.B

    Ábrahám Szabolcs
    Álló István
    Antalová Veronika
    Bazsóová Adriana
    Bokor Péter
    Csölleová Cyntia
    Dávidová Nikoleta
    Fehér Attila
    Grman Adrián
    Háziová Eszter
    Horján Zoltán
    Kovács Krisztián
    Matus Krisztián
    Nagy Tamás
    Nógelová Melinda
    Pálinkás Viktor
    Rákocziová Eva
    Renczes Gábor
    Szerzõdi Dávid
    Takács Patrik
    Vaculka Andrea
    Vargová Angelika
    Varjú Marián
    Vitai Zsolt
    Vödrös Tibor
    Vörös Attila

    4.C

    Antal Balázs
    Csóka Ádám
    Csölle Attila
    Czajlik Robert
    Érsek Dénes
    Fazekas Dávid
    Gányovics Réka
    Hajdu Tünde
    Heiszki Gábor
    Hervay Tamás
    Chaban Tomáš
    Karácsony Csaba
    Kešiar Szabolcs
    Kollárik Adrián
    László Dávid
    Lelovièová Tímea
    Néma Szabolcs
    Pirk Róbert
    Répási Tibor
    Szarka Gábor
    Székely Tibor
    Szilárd Ágnes
    Turán ¼udovít
    Vanyek Zsolt
    Varga Gábor
    Veres Zoltán
    Vidová Anita

    2011-12
    2011-2012

    4.A

    Berková Petra
    Bezúr Filip
    Csicsaiová Réka
    Farkas Ladislav
    Gyurcsovicsová Zuzana
    Gyurcsovicsová Lucia
    Kántorová Hajnalka
    Kassa Alan
    Kollárová Katarína
    Kucsora Patrik
    Kürti Alan
    Lőrinczová Mária
    Lukácsová Sabina
    Magyarics Štefan
    Molnár Imrich
    Némethová Noémi
    Rácz Zsolt
    Radošická Brigita
    Rosko Erik
    Sivok Peter
    Solárová Barbara
    Stančeková Kristína
    Šipoš Kristián
    Tóth Adrián
    Tremboš Martin
    Vincze Dominik
    Zahorec Michal
    Živáň Andrej

    4.B

    Bálintová Tímea
    Bédi Viktor
    Esztergályos Patrik
    Fülöp Gábor
    Kajtárová Kristína
    Kardos Zoltán
    Kiss Gábor
    Menyhárt Márton
    Méry Ádám
    Németh Attila
    Olláry Zsolt
    Rákóczi Zoltán
    Sáreczky Attila
    Somogyi Zoltán
    Szabóová Evelína
    Szücsová Andrea
    Tóth Ákos
    Tóth František
    Varga Zoltán

    4.C

    Adamec Peter
    Csevár Ádám
    Čonka Erik
    Dobsová Beáta
    Gábris Vojtech
    Hanzlík Ondrej
    Horváth Ádám
    Keszegh Gergely
    Knap András
    Kovács Nikolas
    Kováts Attila
    Lanc Csaba
    Nagy Bálint
    Sáho Ladislav
    Schmidt Csaba
    Simon Márk
    Szabó Július
    Takács Gergely
    Vargová Alžbeta

    2012-13
    2012-2013

    4.A

    Ballová Noémi
    Benèík Andrej
    Bojnák Miroslav
    Füssy Peter
    Habara Miroslav
    Hakke Roger
    Halaši Timotej
    Kollárovièová Klaudia
    Kosztolányiová Miriam
    Kürtiová Vivien
    Lukács Adam
    Marsovszky Attila
    Moravèík Richard
    Sebõková Lucia
    Tóth Zoltán
    Tóth Róbert
    Veres Viktor

    4.B

    Balla Benjamín
    Bitter Tibor
    Bögiová Miriam
    Bognárová Veronika
    Csemezová Júlia
    Fekete Alex
    Hluzin Marián
    Ivicsics Krisztián
    Kardos István
    Kecskés Kristóf
    Kurcsíková Kitti
    Moroviková Erika
    Nagy Márk
    Puskely Ján
    Saláth Zoltán
    Szakál Máté
    Takács Zoltán
    Tóthová Kinga
    Truszka Márk
    Varjú Tomᚹ

    4.C

    Almásy Bence
    Baloghová Simona
    Boková Sabína
    Budaiová Marieta
    Csölleová Nikoleta
    Gyalog Alexander
    Heroldová Mária
    Kajanová Réka
    Kitanovics Gergely
    Körösi Matúš
    Kosár Gábor
    Lelkes Adam
    Pauerová Tünde
    Puzsér Nikolas
    Rákócza Balázs
    Soósová Viktória
    Szamaránszki Tamás
    Tarics Tamás
    Toková Lucia
    Tóth Ákos
    Zakál János

    2013-14
    2013-2014

    4.A

    Benkóová Bianka
    Csenteová Bianka
    Daráž Henrich
    Dargó Peter
    Fekete Peter
    Geleta Frederik
    Gerencséri Kristián
    Gőgh Máté
    Hinko Michal
    Húsvéth Ján
    Igarová Winona
    Jaržembovský Martin
    Juhászová Viktória
    Kiss Adrián
    Kopš Tomáš
    Kovács Patrik
    Murcin Branislav Jozef
    Muržic Peter
    Natkai Alexander
    Oršolík Tomáš
    Pásztó Gabriel
    Procházka Peter
    Slováková Gabriela
    Szabó Gergő
    Szabolcs Róbert
    Tapolcsányi Alexander
    Tóthová Kristína
    Vaňa Tomáš
    Vendégh Michal
    Volšíková Alexandra

    4.B

    Antal Ádám
    Balogh Sándor
    Boros Arnold
    Bottyán Marián
    Gyarmatyová Emese
    Győriová Kinga
    Hajabácsová Éva
    Horváth Richard
    Horváthová Kitti
    Kázmér Tichomír
    Király Ladislav
    Kovács Géza
    Kulacs Richard
    Melaj Dominik
    Néma Bálint
    Panyi Gergő
    Pappová Liliana
    Petková Veronika
    Szerencsés Márk
    Šípoš Roland
    Takács Mátyás
    Tóth Miklós
    Varga Attila

    4.C

    Anda Szilvia
    Babindai Áron
    Banziová Réka
    Beke Gábor
    Benkó Ákos
    Cilling Ádám
    Danczi Dániel
    Domonkos Béla
    Farkas Bálint
    Fél Károly
    Frühwaldová Evelin
    Godány Ferenc
    Kovácsová Krisztína
    Lénártová Viktória
    Livinka Márk
    Madarász Péter
    Molnár Ivan
    Nagy Dominik
    Oriskó Krištof
    Palacka Máté
    Pöthe Gergely
    Ročkárová Stella
    Szabó Zsolt
    Szabó Tamás
    Tóthová Kitti
    Wurczell Gábor

    2014-15
    2014-2015

    4.A

    Bogner Tomᚹ
    Csöbönyeiová Bianka
    Galgan Jaroslav
    Geschwandtnerová Petra
    Hájasová Klaudia
    Hamranová Ivana
    Hangyová Nikoleta
    Horváthová Annamária
    Hradecsná Viktória
    Katona Patrik
    Kürtiová Mandy
    Mészárosová Bianka
    Molnár Roland
    Moravcsíková Veronika
    Nagy Ladislav
    Pribilová Anna
    Šoóki Miroslav
    Ujvári Tomáš
    Vráblová Diana
    Zsidek Enriko

    4.B

    Bohák Dorottya
    Csákvári Marian
    Feketeová Nóra
    Gelniczkyová Vivien
    Hipp Patrik
    Horváth Gábor
    Horváth László
    Klinko Dávid
    Križžan Nikolas
    Miklós Františšek
    Molnár Marián
    Molnárová Viktória
    Nagy Vivien
    Pongrácz Kitti
    Szép Krisztián
    Török Tomᚹ

    4.C

    Asbóth Máté
    Bugár Mihály
    Gyõri Attila
    Jankóová Aneta
    Javorková Viktória
    Kázmér Mikulᚹ
    Keresztesová Kinga
    Kvarda Péter
    Lõrincz Máté
    Nagy Bence
    Nagy Boglárka
    Németh ŠŠtefan
    Sárközyová Krisztina
    Slezák Levente
    Szalayová Bianka
    Tóthová Viktória
    Vargová Viktória

    2015-16
    2015-2016
    SPŠ stavebná - ÉKI, Hurbanovo, 2015-16 4.A
    SPŠ stavebná - ÉKI, Hurbanovo, 2015-16 4.C
    SPŠ stavebná - ÉKI, Hurbanovo, 2015-16 4.B

    4.A

    Ácsová Alexandra
    Bölcskei Márk
    Botošš Patrik
    Franko Roman
    Hegedűš Miloš
    Hrabovszký Daniel
    Jócsik Filip
    Komlóšši David
    Laczkóová Viktória
    Náplava Matej
    Omasta Adam
    Paál Patrik
    Poláková Dominika
    Prezmeczká Patrícia
    Radimáková Romana
    Rásó Péter
    Rusňaková Patrícia
    Rút Karol
    Smirno Gergely
    ŠŠkuliba Marek
    Trembošš Patrik

    4.B

    Bartoššová Silvia
    Burger Péter
    Érsek Dóra
    Farkas Beatrix
    Kecskés Adrián
    Kopecová Boglárka
    Kovács Dominik
    Medza Ádám
    Némethová Noémi
    Ollé Dávid
    Polakovičová Beáta
    Ravaszová Anikó
    Rehák Attila
    Szerződi Richard
    Táncos Tomᚹ
    Vrábel Lilla

    4.C

    Bajkaiová Bianka
    Bazsóová Veronika
    Havrancsík Friderika
    Iványiová Bettina
    Mészáros Matej
    Mezeiová Katalin
    Nagy Ádám
    Pápai Erika
    Papp Enikő
    Poldauf Rudolf
    Szabó Tamás
    Szakálová Judit
    Szőcsová Monika
    Tóth Viktor
    Varga Nikolas

    2016-17
    2016-2017
    SPŠ stavebná - ÉKI, Hurbanovo, 2016-17 4.A
    SPŠ stavebná - ÉKI, Hurbanovo, 2016-17 4.A

    4.A

    Andor Sebastián
    Benyíková Michaela
    Gaál Oliver
    Jendrušák Patrik
    Kovačic Daniel
    Mésárošová Beatrix
    Molnárová Natália
    Nagy Oliver
    Pásztó Richard
    Poláková Zora
    Pšenák Tibor
    Sós Daniel
    Štrba Leonard
    Záčeková Viktória

    4.B

    Baráková Marta
    Belianová Viktória
    Csiba Ladislav
    Földešová Viktória
    Gyarmatiová Viktória
    Halló Dávid
    Hollósi Nikolett
    Kajtár Dóra
    Király Mátyás
    Kis Pisti Klaudia
    Kósa Endre
    Kotásková Michaela
    Molnár Viktor
    Néveri Bálint
    Pipper Attila
    Pirková Mária
    Redecky Levente
    Soós Miklós
    Stefankovics Viktor
    Takács Viktória
    Václavová Angelika

    2017-18
    2017-2018
    SPŠ stavebná - ÉKI, Hurbanovo, 2017-18 4.A
    SPŠ stavebná - ÉKI, Hurbanovo, 2017-18 4.B

    4.A

    Baross Dominik
    Bernát Roderik
    Bôžik Miroslav
    Doboši Dušan
    Gőgh Zoltán
    Hajas Aleš
    Hovanová Nicol
    Kociha Rajmund
    Madarász Oskár
    Manyušová Cyntia
    Menyhárt Roland
    Németh Márk László
    Orbánová Barbara
    Ozoráková Miroslava
    Pintér Mátyás
    Pintér Patrik
    Polláková Sabina
    Szabó Peter
    Tóth Adrián
    Vargová Kinga
    Zahorec Silvester

    4.B

    Balkóová Kristína
    Benkőová Evelyn
    Bus Gergely
    Cucorová Enikő
    Cződör Kamilla
    Décsi Christopher
    Dobi Adam
    Fazekaš Árpád
    Gaál Bence
    Hožváková Iveta
    Juhász Gábor
    Kalmár Dávid
    Lörincz Ádám
    Németh Peter
    Nyeso Kristián
    Patasi Ladislav
    Pintérová Noémi
    Polovic Patrik
    Rečka Balázs
    Sebö Máté
    Szép Melinda Klaudia Virág
    Szolgová Lilla
    Teplický Ákos

    2018-19
    2018-2019
    SPŠ stavebná - ÉKI, Hurbanovo, 2018-19 4.A
    SPŠ stavebná - ÉKI, Hurbanovo, 2018-19 4.B

    4.A

    Baksa Dávid Štefan
    Baraňai Igor
    Bitter Richard
    Bobor Dominik
    Ešek Gergely
    Gombos Tibor
    Horváth Erik
    Horváthová Krisztina
    Jokel Filip
    Kováèová Barbora
    Martiová Kristína
    Németh Ákos
    Okál René
    Péntek Erik
    Porubský Dávid
    Pradlovský Štefan
    Szeifertová Viktória
    Tamás Kristián
    Tóth Gergely
    Zsilinszká Lenka

    4.B

    Balla Adam
    Bugár Ákos
    Csergeová Klaudia
    Csernyánszka Kitti
    Czímer Debóra
    Desat Borbála
    Györe Adrián
    Hozáková Bettina
    Kulcsár Imre
    Kún Ádám
    Laky Zoltán
    Nagy Dominik
    Németh Nóra
    Németh Gergely
    Nemšovský Mirko
    Ollé Márk
    Pálkovács Alexander
    Pálová Tímea
    Stredová Scarlett
    Szabó Alex
    Szakál Máté
    Váradi Ladislav
    Varga Zoltán
    Vendégh Nóra
    Vermesová Cynthia

    2019-20
    2019-2020
    SPŠ stavebná - ÉKI, Hurbanovo, 2018-19 4.A
    SPŠ stavebná - ÉKI, Hurbanovo, 2018-19 4.B

    4.A

    Baková Cintia
    Beránek Adam
    Csengel Erik
    Duša Ivan
    Ešek Gergely
    Fujas Roman
    Jakubecz Róbert
    Klárišová Mária
    Klobučníková Karin
    Lecký Marek
    Magyarics Gábor
    Makaiová Veronika
    Mészáros Patrik
    Nagy Patrik
    Orvošová Ivana
    Rozsnyóová Tímea
    Šimonek Ladislav
    Takács Róbert
    Tóthová Alexandra
    Varga Andrej
    Vendelová Laura
    Vu Thanh Hai Dávid
    Zemko Filip

    Triedny učiteľ:
    Ing. Eleková Adriana

    4.B

    Bajtek Dániel
    Baraňovič Viktória
    Bindics Dominik
    Csókás Bálint
    Csölle Balázs
    Czedli Kinga
    Cződör Rebeka
    Dékány Ádám
    Fülöpová Andrea
    Chrénová Dóra
    Kurina Bálint
    Lelkes Máté
    Lovas Balázs Zsolt
    Mezeiová Virág
    Milinszky Eugen
    Nagy Bence
    Novák Bernadett
    Paksiová Nikolett
    Rácz Gabriela
    Skrován Miklós
    Tóth Oskár
    Tóth Kristián
    Tóth Carla
    Výbošťok Tomáš

    Osztályfőnök:
    Ing. Pinke Zoltán

    2020-21
    2020-2021
    SPŠ stavebná - ÉKI, Hurbanovo, 2018-19 4.A
    SPŠ stavebná - ÉKI, Hurbanovo, 2018-19 4.B
    SPŠ stavebná - ÉKI, Hurbanovo, 2018-19 4.B

    4.A

    Boris Banda
    Adrián Brath
    Denis Deminger
    Dominika Domjánová
    Dominik Füzék
    Miriam Gajdošíková
    Denis Iván
    Michal Kajan
    Attila Keresztes
    András Kitka
    Zuzana Klačková
    Erik Milán Kóša
    Markó Máčadi
    Sabina Machová
    Richard Molnár
    René Poszmik
    Bruno Sporný
    Samuel Starek
    Eunika Števlíková
    Zoltán Vanya
    Matúš Záhumenský
    Eszter Zemes

    Triedny učiteľ:
    Mgr. Tímea Peťkovská

    4.B

    Virág Birkus
    Cintia Borbélyová
    Daniel Szabolcs Bulucz
    Viktória Búriová
    René Csief
    Nikoletta Dobsová
    Dávid Fábik
    Ádám Fábrik
    Tifani Fekete
    Noémi Gyurkovics
    László Heringh
    Bence Kulacs
    Mátyás Kürti
    Regina Kuzslík
    Tibor Makky
    Enikő Marosi
    Mihály Pásztor
    Viktor Reisinger
    Rebeka Rudasová
    Gabriella Simon
    Anikó Vanyová
    Viktor Varga
    Ladislav Varga

    Osztályfőnök:
    Ing. Horváth Ildikó

    4.C

    Rebeka Fanni Horváth
    Nóra Horváthová
    Karolína Jurányiová
    Nikolett Katonová
    Dávid Keresztes
    Patrícia Konevaliková
    Eszter Kulich
    Kristóf Ladányi
    Viktória Lengyel
    Brigitta Levická
    Emese Lovas
    Márk Mikle
    Krisztina Némethová
    Simon Ondračka
    Réka Rečková
    Tibor Dávid Seres
    Patrícia Solárová
    Krisztián Šarovecky
    Alexandra Šramo
    Viktor Török
    Veronika Tóthová
    Viktória Tücsöková

    Osztályfőnök:
    Mgr. Patus János

    2021-22
    2021-2022
    SPŠ stavebná - ÉKI, Hurbanovo, 2018-19 4.A
    SPŠ stavebná - ÉKI, Hurbanovo, 2018-22 4.C
    SPŠ stavebná - ÉKI, Hurbanovo, 2018-22 4.B

    4.A

    Kristóf Babicza
    Juraj Balázs
    Kristián Barczi
    Michal Beňo
    Karolina Bubisová
    Viktória Sabina Czibere
    René Gyarmati
    Natália Havlíková
    Nika Hulkóová
    Michaela Jamrišková
    Daniela Kissová
    Daniel Korytár
    Kitti Kováčová
    Lucia Krutá
    Adam Lendvai
    Miriam Michalčíková
    Ema Mikleová
    Dániel Mikolai
    Roderik Nagy
    Ema Orolínová
    Márk Rausch
    Karin Répásová
    Krisztián Sidó
    Dominik Soós
    Damian Szántó
    Barbara Táborová
    Zuzana Tóthová
    Tamara Vargová
    Melissa Vargová
    Norbert Zsemlye
    Richard Žigo

    Triedny učiteľ:
    Mgr. Ján Hulko

    4.B

    Ákos Beke
    Máté Bús
    Tamás Csáno
    Levente Császár
    Attila Deme
    Nikolett Jančárová
    Boglárka Leszkó
    Gábor Előd Madarász
    Dávid Marikovecz
    Máté Mátyus
    Kristóf Nagy
    Anikó Sillóová
    Dávid Szabó
    Attila Száraz
    Csilla Szép
    Máté Takács
    Boglárka Tárnok
    Alexandra Vargová

    Osztályfőnök:
    PaedDr. Ing. Miriam Ághová

    4.C

    Norbert Androvics
    Enikő Antal
    Dominik Balogh
    Bálint Bartalos
    Izsák Bohony
    Viktória Černá
    Mátyás Gyürky
    Zalán Lóránt Horváth
    Gábor Chrén
    Lóránt Jarábek
    Viktória Silvia Melecski
    Andrea Mitašová
    Dóra Pálovics
    Fanny Stirber
    Kristóf Szalai
    Robert Szinghoffer
    Štefan Špalek
    Dávid Takács
    Robert Zalka

    Osztályfőnök:
    Ing. Tímea Bődová

    2022-23
    2022-2023
    SPŠ stavebná - ÉKI, Hurbanovo, 2019-23 - 4.A

    4.A

    Erika Betáková
    Tomáš Bugár
    Daniel Debnár
    Frederika Feranecová
    Denisa Gálová
    Karolína Greštiaková
    Katarína Jančovičová
    Norbert Kajan
    Henrieta Kissová
    Michal Kováč
    Olívia Mičeková
    Dóra Nagy
    Andrea Nagyová
    Patrik Pilinský
    Matúš Sabadka
    Kristína Silvia Takácsová
    Ema Takáčová
    Kristián Vančo
    Bernadett Vargová
    Peter Weinrauch
    Patrik Žigó

    Triedny učiteľ:
    Ing. Andrea Bojnáková

    SPŠ stavebná - ÉKI, Hurbanovo, 2019-23 4.C

    4.C

    Androvics Dávid
    Bartalos Richárd Bálint
    Bátky Tamás
    Bernáth Eszter
    Bihercz Ádám
    Farkas Dominik
    Hervai Antónia
    Kardošová Žofia
    Kürti Adrián
    Lóci Dávid
    Matlák Zalán
    Nagy Bálint
    Nagy Réka
    Nagy Dóra
    Németh Kristóf
    Nyeso Dávid
    Pok Máté
    Rácz Orsolya
    Varga Dávid

    Osztályfőnök:
    Mgr. Košlabová Silvia

    SPŠ stavebná - ÉKI, Hurbanovo, 2019-23 4.B

    4.B

    Balázs Attila
    Baloghová Bianka
    Bogdányová Fióna
    Bolla Dóra
    Božaky Adrián
    Gőgh Márton
    Guban Katalin Kitti
    Gyekes Dávid
    Hegedűsová Krisztina
    Kiss Kornél
    Kiš Zoltán Máté
    Klimentová Anita
    Kóréh Barnabás
    Markus Patrik
    Nagyová Chiara Rebeca
    Papp Veronika
    Prokšová Kinga
    Rečka Bence
    Szalaiová Barbara
    Till Rebeca
    Varga Ákos
    Velmovszki Ádám

    Osztályfőnök:
    Ing. Tímea Kovácsová

    SPŠS – ÉKI a Facebookon
    Közlemények /Fontos
    Elérhetőségek

    Iskola

    Konkolyho 8
    94701 Hurbanovo
    Tel: 035 - 760 2507

    Kollégium

    A. Fesztyho 3021/3
    94701 Hurbanovo
    Tel: 035 - 760 2166

    © 2022 SPŠ stavebná - Építőipari Szakközépiskola, Konkolyho 8, Hurbanovo  |  Kapcsolat