MAIL  |  FILR  |  SAB  |  FOTO  |  ROZVRH  |  EDUPAGE

sk   hu    

SPŠ stavebná

O škole

Stredná priemyselná škola stavebná v Hurbanove už vyše 35 rokov otvára svoje dvere absolventom základných škôl s vyučovacím jazykom slovenským a maďarským v malebnom mestečku na juhu Slovenska, ležiacom medzi Komárnom a Novými Zámkami. Počtom cca 260 žiakov denného štúdia a vďaka skvelej školskej klíme predstavuje školu rodinného typu.


Ďalšie odkazy


Darujte nám 2% z Vašej dane

Náš zriaďovateľ

Aktuality

Svetový deň vody / A víz világnapja

Publikované:
  1. marec je Svetovým dňom vody. Jeho cieľom je upozorniť na dôležitosť vody pre všetkých a na zraniteľnosť zásob pitnej vody. KOMVaK Komárno v tejto súvislosti vyhlásilo výtvarnú súťaž, ktorej témou je: "Chránime vodu, chránime budúcnosť." Našu školu reprezentovali Dávid Nyitrai (I.A) a Richard Bence Vodička (I.C). Odborná porota hodnotila práce v štyroch vekových kategóriach a udelila zvláštne ceny našim žiakom. Účastníkom blahoželáme k dosiahnutým výsledkom a prajeme veľa úspechov v ďalšom štúdiu.

Március 22. a víz világnapja. Célja, hogy ráirányítsa a figyelmet a mindenki számára elérhető víz fontosságára és az édesvízkészlet veszélyeztetettségére. Ennek kapcsán Komárom város víz- és csatornaművek részvénytársaság képzőművészeti versenyt hirdetett meg, melynek témája: ,,Védjük a vizet, védjük a jövőt.” Iskolánkat Nyitrai Dávid (I.A), valamint Vodička Richard Bence (I.C) képviselték. A szakmai zsűri a pályaműveket négy korcsoportra osztva értékelte, diákjainkat különdíjban részesítette. A résztvevőknek az elért eredményhez gratulálunk és további munkájukhoz sok sikert kívánunk.

SPŠS - ÉKI na Facebooku
Oznamy / Dôležité!
Kontakty

Škola:

Konkolyho 8
94701 Hurbanovo
Tel: 0915-720-646
035-760 2507

Školský internát:

A. Fesztyho 3021/3
94701 Hurbanovo
Tel: 035-760 2166

© 2021 SPŠ stavebná - Építőipari Szakközépiskola, Konkolyho 8, Hurbanovo  |  Kontakt