MAIL  |  FILR  |  SAB  |  FOTO  |  ROZVRH  |  EDUPAGE

sk   hu    

SPŠ stavebná

O škole

Stredná priemyselná škola stavebná v Hurbanove už vyše 35 rokov otvára svoje dvere absolventom základných škôl s vyučovacím jazykom slovenským a maďarským v malebnom mestečku na juhu Slovenska, ležiacom medzi Komárnom a Novými Zámkami. Počtom cca 260 žiakov denného štúdia a vďaka skvelej školskej klíme predstavuje školu rodinného typu.


Ďalšie odkazy


Darujte nám 2% z Vašej dane

Náš zriaďovateľ

Aktuality

Olympiáda v anglickom jazyku / Angol nyelvű olimpiász

Publikované:

Dňa 25. novembra sa na našej škole uskutočnilo školské kolo Olympiády v anglickom jazyku. Sme skutočne radi, že naši študenti sú stále motivovaní a pripravení ukázať svoje vedomosti. Všetci zúčastnení podali úžasné výkony a v celkovom záverečnom vyhodnotení skutočne zavážilo iba zopár bodov. Všetkým ďakujeme a Vivien Bilkovej držíme palce v orajskom kole!

Výsledky najlepších žiakov:

  1. miesto: Vivien Bilková, II.A,
  2. miesto: Ata Türk, I.A,
  3. miesto: Patrik Czigle I.A, Attila Száraz, IV. B, Gábor Chrén, IV.C

Iskolánkban november 25-én került sor az angol nyelvű olimpiász iskolai fordulójára. Nagyon örülünk, hogy diákjaink mindig motiváltak és készek megmutatni tudásukat. Minden résztvevő elképesztő teljesítményt nyújtott, a végső döntés valóban csak néhány ponton múlott. Köszönet jár mindenkinek, a járási fordulóban résztvevő diáknak, Vivien Bilkovának pedig nagyon szorítunk.

SPŠS - ÉKI na Facebooku
Oznamy / Dôležité!
Kontakty

Škola:

Konkolyho 8
94701 Hurbanovo
Tel: 0915-720-646
035-760 2507

Školský internát:

A. Fesztyho 3021/3
94701 Hurbanovo
Tel: 035-760 2166

© 2021 SPŠ stavebná - Építőipari Szakközépiskola, Konkolyho 8, Hurbanovo  |  Kontakt