MAIL  |  FILR  |  SAB  |  FOTO  |  MOODLE  |  ROZVRH  |  ŽIACKA KNIŽKA

sk   hu      • Srdečne Vás pozývame na Dni otvorených dverí, ktoré sa uskutočnia v dňoch 25. októbra 2019 (piatok) a 26. októbra 2019 (sobota). Ak by Vám termín nevyhovoval, návštevu školy je možné uskutočniť na základe predchádzajúceho telefonického dohovoru v ľubovoľný deň a hodinu. Tešíme sa na Vás :)  • Naša škola ponúka absolventom základných škôl štvorročné denné štúdium v odbore 3650 M STAVITEĽSTVO, ktoré sa končí maturitnou skúškou. Každý školský rok otvárame jednu triedu s vyučovacím jazykom slovenským a dve triedy s vyučovacím jazykom maďarským.  • V rámci podnikateľskej činnosti ponúkame pre širokú verejnosť ubytovacie služby, prenájom telocvične, stravovacie služby, kurzy a školenia.

SPŠ stavebná

O škole

Stredná priemyselná škola stavebná v Hurbanove už vyše 30 rokov otvára svoje dvere absolventom základných škôl s vyučovacím jazykom slovenským a maďarským v malebnom mestečku na juhu Slovenska, ležiacom medzi Komárnom a Novými Zámkami. Počtom cca 220 žiakov denného štúdia a vďaka skvelej školskej klíme predstavuje školu rodinného typu.


Ďalšie odkazy


Darujte nám 2% z Vašej dane

Náš zriaďovateľ

Zadelenie prijatých prvkákov do tried / Elsős osztályok

1.ABelan SamuelBetáková ErikaBugár TomášFeranecová FrederikaGálová DenisaJančovičová KatarínaKajan NorbertKissová HenrietaKováč MichalMičeková OlíviaNagy DóraNagyová AndreaPilinský PatrikSabadka MatúšSzalaiová KarolínaTakácsová Kristína SilviaTakáčová EmaTóthová NoémiVančo KristiánVargová BernadettWeinrauch PeterŽigó Patrik1.BBalázs AttilaBaloghová BiankaBolla
Čítaj ďalej ...

Kalokagatia

Blahoželáme našim žiakom. Čerstvá aktualita - 2. miesto v krajskej súťaži Kalokagatia./ Gratulálunk diákjainknak a kerületi versenyen elért 2. helyezésért. 
Čítaj ďalej ...

Úspechy v matematike / Sikereink a matematika terén

Výnimočné úspechy v oblasti matematických súťaží dosiahol náš žiak Bálint Kurina pod vedením pani učiteľky PaedDr. Erzsébet Kalácska. Bálint si prevzal aj ocenenie z rúk predsedu NSK doc. Belicu. / PaedDr. Kalácska Erzsébet matematikatanár vezetése alatt  iskolánk tanulója Kurina Bálint kíváló ereményeket ért el különböző  matematikaversenyeken. Gratulálunk
Čítaj ďalej ...

Súťaž o najlepšieho kresliča školy / Az iskola legjobb rajzolója - verseny

Aj napriek finišu v závere školského roka sa nám podarilo usporiadať tradičnú školskú súťaž s účasťou žiakov z družobných škôl o najlepšieho kresliča pod odborným vedením Ing. Horváthovej a Ing. Czuczorovej.
Čítaj ďalej ...

Najlepší v odbornej činnosti / A legjobbak a szaktevékenységben

Vyhodnotili sme najúspešnejších žiakov v SOČ v školskom roku 2018/19. / Kiértékeltük a legsikeresebb tanulóinkat a szakamai tevékenység versenyben elért eredményükért.
Čítaj ďalej ...

Staršie príspevky ...

Kalendár udalostí

SPŠS - ÉKI na Facebooku
Oznamy / Dôležité!
Kontakty

Škola:

Konkolyho 8
94701 Hurbanovo
Tel: 035-760 2507

Školský internát:

A. Fesztyho 3021/3
94701 Hurbanovo
Tel: 035-760 2166

© 2019 SPŠ stavebná - Építőipari Szakközépiskola, Konkolyho 8, Hurbanovo  |  Kontakt