MAIL  |  FILR  |  SAB  |  FOTO  |  MOODLE  |  ROZVRH  |  ŽIACKA KNIŽKA

sk   hu      • Naša škola ponúka absolventom základných škôl štvorročné denné štúdium v odbore 3650 M STAVITEĽSTVO, ktoré sa končí maturitnou skúškou. Každý školský rok otvárame jednu triedu s vyučovacím jazykom slovenským a dve triedy s vyučovacím jazykom maďarským.  • Termín 1. kola prijímacích skúšok je 13. a 16. máj 2019.  • Pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na našej škole darovaním 2% (3%) z dane!

    Zákon Vám umožňuje darovať 2% (3%) zo svojich daní z príjmov aj našej neziskovej organizácii STAVITEĽ n.o. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % (3 %) pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2% (3%)!

SPŠ stavebná

O škole

Stredná priemyselná škola stavebná v Hurbanove už vyše 30 rokov otvára svoje dvere absolventom základných škôl s vyučovacím jazykom slovenským a maďarským v malebnom mestečku na juhu Slovenska, ležiacom medzi Komárnom a Novými Zámkami. Počtom cca 220 žiakov denného štúdia a vďaka skvelej školskej klíme predstavuje školu rodinného typu.


Ďalšie odkazy


Darujte nám 2% z Vašej dane

Náš zriaďovateľ

Színházban jártunk / Žiaci s VJM boli v divadle

A magyar osztályok diákjaival  2019. április 10.-én a John Kander – Fredd Ebb – Joe Masteroff: Kabaré címü musicalt  tekintettük meg a Komáromi Jókai Színházban. A darabot először 1966-ban a Brodway színpadán mutatták be, és hatalmas siker lett, 11 Tony-díjra jelölték, melyből nyolcat meg is nyert. Az 1972-ben bemutatott, Bob Fosse által rendezett filmváltozat Liza Minelli főszereplésével új stílust teremtett, a drámai musicalt. A filmet 8 Oscar-díjjal jutalmazták. A történet a weimari köztársaság idején, Berlinben játszódik. A középpontban egy angol kabaréelőadó, Sally Bowles, és egy amerikai író, Cliff Bradshaw kapcsolata áll, és a háttérben zajló történelmi események. Kapcsolatuk sem egyszerű, de a helyzetet sok szempontból bonyolítja, hogy a szabadság és szabadosság városa felett gyülekeznek az árnyak, a Harmadik Birodalom árnyai.

Triedy s VJM sa dňa 10.04.2019 zúčastnili  divadelného predstavenia v Jókaiho divadle v Komárne. Pozreli si  musical : Kabaret, ktorý zožal na svojej  premiérena Brodwayi v roku 1966   obrovský úspech.Kalendár udalostí

SPŠS - ÉKI na Facebooku
Oznamy / Dôležité!
Kontakty

Škola:

Konkolyho 8
94701 Hurbanovo
Tel: 035-760 2507

Školský internát:

A. Fesztyho 3021/3
94701 Hurbanovo
Tel: 035-760 2166

© 2019 SPŠ stavebná - Építőipari Szakközépiskola, Konkolyho 8, Hurbanovo  |  Kontakt